• Українська
  • English
×

Тематична лекція з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

18 вересня серед слухачів Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ проведена освітня лекція.

З метою інформування громадськості щодо Концепції НАТО з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік та в рамках проведення днів євроатлантичного партнерства та тижнів НАТО в Україні, серед постійного та перемінного складу слухачів «Академії поліції» заступник директора центру Сергій Бєляєв виступив з лекцією на тему: «Річна національна програма під егідою комісії Україна-НАТО на 2018 рік». Під час заняття було обговорено чимало питань.

РНП-2018 є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік та середньострокові цілі, які планується досягти до 2020 року. Також документ визначає відповідні практичні заходи в рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, реформування сектору безпеки й оборони країни відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу.

Програма спрямована на залучення й використання потенціалу та практичної й консультативно-дорадчої допомоги НАТО та держав – членів Альянсу, з метою підвищення обороноздатності України в умовах збройної агресії Російської Федерації, а також запровадження цілеспрямованих та планомірних заходів із підготовки держави до набуття членства в НАТО.

Тож, лекція серед слухачів видалась надзвичайно насиченою та цікавою.

Перейти до вмісту