• Українська
  • English
×

«Державні програми та плани співробітництва»

24 липня серед слухачів Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ проведена освітня лекція.

?З метою інформування громадськості щодо Концепції НАТО з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік та в рамках проведення днів євроатлантичного партнерства та тижнів НАТО в Україні, серед постійного та перемінного складу слухачів «Академії поліції» заступник директора центру Сергій Бєляєв та викладачі циклу загально-правових дисциплін Андрій Ткач та Юрій Ковальов виступили з лекцією на тему: «Державні програми та плани співробітництва».

?Під час заняття було обговорено чимало питань, серед яких: річна національна програма, яка має забезпечити виконання пріоритетних завдань співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору, а також відповідних рішень, прийнятих під час засідання Комісії Україна – НАТО на рівні Глав держав та Урядів 9 липня 2016 року у Варшаві (Республіка Польща); інших важливих домовленостей зі стороною НАТО.

РНП-2018 є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік та середньострокові цілі, які планується досягти до 2020 року. ?Також документ визначає відповідні практичні заходи, в рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, реформування сектору безпеки й оборони країни відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу.

Програма спрямована на залучення й використання потенціалу та практичної й консультативно-дорадчої допомоги НАТО та держав – членів Альянсу, з метою підвищення обороноздатності України в умовах збройної агресії Російської Федерації, а також запровадження цілеспрямованих та планомірних заходів з підготовки держави до набуття членства в НАТО.

Тож, лекція серед слухачів видалась надзвичайно насиченою та цікавою.

 

Перейти до вмісту