• Українська
  • English
×

Тематична книжкова виставка до Дня поліції України

У загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ оформлено книжкову виставку до Дня Національної поліції України. Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явилося в Національному календарі 9 грудня 2015 року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки й порядку, визнано, що попередній Указ Президента України від 17 листопада 1992 року № 567 «Про День міліції» втратив силу.

Відповідно до змісту документу, День Національної поліції України відзначався щорічно 4-го серпня включно до 2017 року. Ця дата вибрана невипадково. В цей день, в 2015 році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року «Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року №693», тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Україна – держава, в якій повага до думки та запитам суспільства є одним з фундаментальних пріоритетів. На Національну поліцію значною мірою покладена надія, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозора, справедлива, ефективна й відкрита для українського суспільства.

У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь у якісній роботі Національної поліції України! Бажаємо їм високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів у роботі!

 

Перейти до вмісту