• Українська
  • English
×

Тематична година, присвячена творам Артура Конан Дойла

11 жовтня 2017 року з курсантами 1-го курсу факультету № 3 в загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ була проведена тематична година, присвячена творам Артура Конан Дойла.

Цього року виповнюється 105 років з написання роману «Загублений світ» та 115 років з написання повісті «Собака Баскервілів».

Роман «Загублений світ» Конан Дойла був задуманий як перший в новому циклі історій, який автор захотів запропонувати читачам замість циклу про Шерлока Холмса. Для автора це був перший досвід роботи в фантастичному жанрі.

Сюжет славнозвісної повісті «Собака Баскервілів» заснований на випадково почутій автором старовинній Девонширській легенді і мотивах англійських «готичних» романів. Розслідування дивної смерті останнього представника давнього аристократичного роду виводить Шерлока Холмса і доктора Ватсона на холоднокровного й хитромудрого вбивцю, який маскує свої злочини під напади жахливої собаки, яка, за переказами, з давніх пір переслідує сімейство Баскервілів. Таємниця фамільного портрета, ревнощі, боротьба за спадщину і явище пса-примари у фіналі оповідання створюють неповторний містико-детективний колорит одного з кращих творів «шерлок-холмсовського» циклу. Повість вперше була надрукована в журналі «Стренд», після чого вийшла окремою книгою і одразу ж стала бестселером.

В рамках заходу було проведено бібліографічний огляд творів автора, які є в бібліотеці.

Перейти до вмісту