• Українська
  • English
×

Тематична година, присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів

img_015624 листопада в загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ відбулась тематична година «Трагічну годину вшануємо разом», присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів.

Захід відбувся за участі курсантів 1 курсу факультету № 2. Також було проведено бібліографічний огляд виставки літератури з тематики, яка є в нашій бібліотеці.

img_0151День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. img_0159У церемоніальних заходах біля Меморіального знаку «Свічка пам’яті» в Києві також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.

До 2008 року церемонія відбувалася перед пам’ятним знаком на Михайлівській площі, однак після відкриття Меморіалу жертв голодомору була перенесена туди.

Перейти до вмісту