• Українська
  • English
×

Тематична година, присвячена 70-річчю американського письменника Стівена Кінга

21 вересня 2017 року в загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ для курсантів 1-го та 3-го курсів факультету № 3 відбулась тематична година, присвячена 70-річчю американського письменника Стівена Кінга.

У світі величезної кількості талановитих і шанованих письменників, не кожному з них вдалося стати легендою за життя. Історії Стівена Кінга написані в різних жанрах: жах, фантастика, трилер, драма, детектив, фентезі. Можливо, саме тому у нього так багато шанувальників у всьому світі.

 Ця людина домоглась світової слави і визнання в юному віці. Письменницький дар проявився дуже рано – в сім років. В цьому віці і відбулася проба пера. А перший серйозний твір автора було опубліковано в 1965 році.

Вражає й те, що про Стівена відомо навіть тим людям, які далекі від хоррора і від читання в принципі. Книги Стівена Кінга – це коктейль жанрів, незвичайної фантазії, польоту думок та цікавих сюжетів. Зняті за його розповідями фільми, приковують до блакитного екрану величезну частину населення, змушуючи плакати, сміятися, тремтіти від жаху і співпереживати головним героям.

Перейти до вмісту