• Українська
  • English
×

Театральне дозвілля курсантів

Днями курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Одеського Національного Академічного театру Опери та Балету і Одеської державної філармонії.

Так, 25 лютого 2017 року 30-ро курсантів 1-го курсу факультету №2 мали нагоду в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету прослухати неймовірну оперу у 3-х діях Джузеппе Верді на лібрето Антоніо Сомма за сюжетом Ежена Скріба «Бал-маскарад». Відзначимо, що перша постановка відбулася в римському Театро Аполло 17 лютого 1859. Сюжет опери заснований на історії про вбивство короля Швеції Густава III, що дало змогу глядачам поринути у події давніх часів та викликати різні відчуття після почутого.

Цього ж дня 30-ро курсантів 1–го курсу факультету №1 відвідали неперевершений концерт симфонічної музики Національного одеського філармонічного оркестру під керуванням Хобарта Ерла. Наші вихованці були вдячні за таку можливість, адже Хобарт Эрл  – це не лише американсько-український диригент та Народний артист України, але й людина, яка робить несподівані речі, використовуючи при цьому музику.

Вже 26 лютого 2017 року 20-ро майбутніх правоохоронців факультету №3 відвідали Одеський Національний Академічний театр Опери і Балету та були захоплені прем’єрою сучасного балету на музику Юлії Гомельської «Долі». Саме нашим вихованцям випала чудова можливість одними з перших побачити це дійство. Усі глядачі вподобали побачене і відмітили чудову постановку та дійсно важку роботу на сцені.

Наш виший навчальний заклад намагається якомога частіше влаштовувати для курсантів подібне театральне дозвілля, аби наші вихованці мали не лише гідну теоретичну та практичну підготовку, але й достойний рівень культурного розвитку.

Перейти до вмісту