• Українська
  • English
×

Святкові заходи на факультеті №3

27 березня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ на факультеті № 3 відбувся концерт, присвячений святкуванню Дня весняного рівнодення.

Програма заходу була насиченою та включала в себе не лише розважальні виступи, а й конкурси, в яких красуні вишу продемонстрували свої таланти та інтелектуальні здібності.

Участь у грі взяли команди у складі чарівних представниць факультету № 3. Тож, за перемогу змагались: команда 1-го курсу  «Неуставні дівчата», команда 2-го курсу «Залізні леді», команда 3-го курсу «Убойні дами» та команда 4-го курсу «Амазонки».

Конкурсантки повинні були проявити себе у наступних номерах: «Візитка» , «Кращий танець», «Вгадай себе», «Музичний крокодил» та «Хто раніше?».

Дівчата із захопленням брали участь у конкурсах, були активними та ініціативними, а переможці кожної гри отримували найвищий бал.

Також свої виступи глядачам подарували творчі колективи ОДУВС: вокальна студія «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона».

Після закінчення конкурсної програми, журі, підрахувавши отримані командами бали, оголосило остаточне рішення, у якому стало відомо, що:

– 1-ше місце посіла команда 4-го курсу «Амазонки»;

– 2-ге місце зайняла команда 2-го курсу «Залізні леді»;

– 3-тє місце виборола команда 1-го курсу «Неуставні дівчата»;

– 4-те місце посіла команда 3-го курсу «Убойні дами».

Усі команди були нагороджені пам’ятними грамотами, а дівчата-переможниці «Амазонки» отримали білети до кінотеатру. Разом з цим, команди заохочено у наступних номінаціях:

– “Найкмітливіші” – команда 4-го курсу «Амазонки»;

– “Найгарніші” – команда 2-го курсу «Залізні леді»;

– “Найрозумніші” – команда 1-го курсу «Неуставні дівчата»;
– “Найвеселіші” – команда 3-го курсу «Убойні дами».

Як учасники, так і глядачі мали змогу не лише гарно відпочити, а й перевірити свої знання. Тож, конкурс пройшов у теплій родинній атмосфері і був насичений приємними емоціями, усмішками, взаємною підтримкою.

Метою подібних заходів є розвиток у курсантів творчих здібностей, загартування колективного духу, особистих вподобань, індивідуальних захоплень, вмінь та навичок, а також примноження традицій факультету.

Перейти до вмісту