• Українська
  • English
×

Святкове шикування в ОДУВС

????????????????????????????????????????????????????????????????????????4 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте шикування з нагоди Державного свята – Дня Конституції України та професійного свята – Дня Національної поліції України!

Розпочав захід перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул, який привітав науково-педагогічний склад та курсантів університету: «Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності та соборності України. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення й вибудовується майбутнє українського народу, а на поліцейських покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, охорона публічної безпеки та порядку. Зичу всім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!»????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Після привітальної промови першого проректора університету відбулось нагородження кращих працівників та курсантів вишу, які отримали відзнаки за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу, наполегливість, самовідданість та високий професіоналізм.

Після урочистого вручення нагород учасники заходу зробили пам’ятні фото на згадку.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Перейти до вмісту