Студенти університету зустрілись з представниками ГУНП в Одеській області

04 листопада 2016 року в рамках профорієнтаційної роботи в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась зустріч студентів вищого навчального закладу з представниками ГУНП в Одеській області.

img_1289Розповісти про умови вступу на службу в поліцію до університету завітали заступник начальника ГУНП в Одеській області генерал поліції третього рангу Валерій Присяжнюк та начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області полковник поліції Андрій Зайченко. img_1302

На початку зустрічі Валерій Павлович привітав усіх присутніх та відмітив, що нещодавно завершився перший конкурс на посади слідчого та дільничного офіцера в поліції Одеської області і за відповідними рішеннями органів влади вже на сьогоднішній день підвищено рівень матеріального забезпечення працівників слідчих підрозділів, підрозділів карного розшуку та дільничних офіцерів поліції.

img_1297У свою чергу, Андрій Васильович звернув увагу студентів на те, що відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію» для них, як цивільних осіб, шлях потрапляння у поліцію пролягає через проходження етапів конкурсу, який включає в себе тестування на знання законодавства України, логіку і загальний розвиток, а також проходження медичного обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки та співбесіду із поліцейською комісією.img_1293

Разом з тим, керівники ГУНП зазначили, що найближчим часом буде оголошено наступний конкурс на заміщення вакантних посад слідчих, дільничних та оперуповноважених. Тож, всі, хто бажає вступити до лав Національної поліції України, мають залишити свої дані на сайті Головного управління, аби в подальшому бути запрошеним на реєстрацію у конкурсі.