• Українська
  • English
×

Студенти ОДУВС завітали до Головного територіального управління юстиції в Одеській області

04 грудня 2017 року студенти 2-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнського тижня права та Дні відкритих дверей у приміщенні Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Під час заходу про напрямок своєї роботи розповів директор Одеської філії Державного підприємства «СЕТАМ» Дмитро Бочев. Він продемонстрував студентам, як саме на практиці користуватись електронними торгами через гаджети та за допомогою презентації розповів про історію створення системи та її досягнення.

В ході спілкування зі студентами Надія Швець – начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області поділилась інформацією про правоосвітній проект «Я МАЮ ПРАВО!», розповіла про діяльність органів юстиції та онлайн-будинок юстиції.

Крім цього, за допомогою презентації «Кар’єра юриста в органах юстиції» майбутні юристи наглядно дізнались короткі характеристики кожного з напрямків роботи структурних підрозділів управління юстиції та були запрошені приєднатись до спільної праці у побудові кращого майбутнього.

Тож, участь у таких заходах слугує не тільки розширенню світогляду наших вихованців, а й сприяє покращенню обізнаності у майбутній професії.

Перейти до вмісту