Студенти ОДУВС відвідали Одеський окружний адміністративний суд

15 листопада 2016 року студенти Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Одеського окружного адміністративного суду.

У рамках отримання практичного досвіду та навичок, студенти 4-го курсу 1-ї групи факультету №4 університету на чолі з доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін ОДУВС кандидатом юридичних наук, майором поліції Олександром Дубенком відвідали судове засідання, яке відповідало темі, що вивчається з дисципліни «Податкове право».

Разом з цим, працівниками Одеського окружного адміністративного суду було проведено бесіду, під час якої студенти мали змогу поставити запитання та поспілкуватись більше про новели у суддівській системі.

Вихованці ОДУВС зазначили, що подібні практичні заходи є дуже корисними, адже вони закріпляють теоретичні знання, які студенти здобули у стінах університету.