• Українська
  • English
×

Студенти ОДУВС відвідали Одеський окружний адміністративний суд

09 грудня 2016 року відбувся круглий стіл «Практичні аспекти захисту прав людини в судовому порядку», у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Захід пройшов в Одеському окружному адміністративному суді та зібрав багатьох учасників, серед яких були судді, працівники апарату суду, викладачі та студенти Одеського державного університету внутрішніх справ, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Національного університету «Одеська юридична академія».

Від початку, усіх учасників привітали заступник голови Одеського окружного адміністративного суду Ігор Завальнюк і заступник керівника апарату суду Надія Бойко та розповіли про очікуваний захід і побажали успіхів у виступах.

Під час практичних аспектів учасники круглого столу мали змогу прослухати доповіді суддів за темами: «Захист прав людини в адміністративному процесі», «Європейська система захисту прав людини», «Доступність правосуддя для людей з обмеженими фізичними можливостями» та обговорити висвітлені проблеми.

Тож, після доповідей суддів, розпочалась найголовніша частина заходу, у якій студенти факультету №4 ОДУВС Владислав Фомічов, Олександр Зінський, Олександра Козакова, Андрій Павлінський та Вадим Гоян на чолі з доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін ОДУВС кандидатом юридичних наук майором поліції Олександром Дубенком виступили щодо захисту прав людини у суді.

Представники нашого вищого навчального закладу продемонстрували дуже добру підготовку, адже виступили на високому рівні, жваво брали участь у дискусіях та на професійному рівні висловлювали думки та ставили питання.

img_2396Такий досвід став неоціненним для наших студентів, адже цілями даного заходу стало не лише обговорення актуальних питань захисту прав людини в суді, але й обговорення різних організаційних моделей партнерства між судом та вищими навчальними закладами.

Зазначимо, що доповідачі нашого вишу стали одними з найкращих, адже у їх підготовці взяв участь Олександр Дубенко, який очолює відділ юридичного забезпечення ОДУВС. Саме його підрозділ став переможцем в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи юридичної служби в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, на державних підприємствах, в установах і організаціях у 2016 році, який був проведений Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області та приурочений до професійного свята Дня юриста.

Тож представники нашого вишу завжди демонструють гідні професійні знання на будь-яких заходах, підтверджуючи високий рівень освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Перейти до вмісту