• Українська
  • English
×

Студенти ОДУВС відвідали Одеський археологічний музей

11-12 жовтня 2017 року студенти 1-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі доцента кафедри українознавства кандидата політичних наук, доцента Юлії Шмаленко відвідали Одеський археологічний музей в межах навчального курсу «Історія та культура України».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з експонатами виставкових залів музею, де зберігаються пам’ятки: Трипільської культури, зокрема, кераміка, стилізовані жіночі статуетки, артефакти античних міст Північного Причорномор’я, зразками культури скіфів та сарматів, а також давніх слов’ян. У супроводі екскурсовода дізналися, що зараз у музеї зберігається понад 170 тисяч експонатів, що є найбільшим зібранням джерел по давній історії Північного Причорномор’я.

Крім того, побачили колекції пам’ятників Стародавнього Єгипту, Греції та Риму, монети та медалі. Цікавою та захоплюючою була подорож до золотої скарбниці музею, де зберігаються рідкісні дорогоцінні прикраси та монети, яким вже понад 2 тисячі років.

По закінченню екскурсії студенти зробили пам’ятні фото, подякували за цікаву інформацію з історії та славетного минулого нашого народу.

Перейти до вмісту