Студенти ОДУВС відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного

27 січня 2017 року студенти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного.

Цього дня студенти 1-го курсу факультету № 4 на чолі з куратором Наталею Бааджи прослухали оперету під назвою «Летюча миша».

Зазначимо, що «Летюча миша» – оперета австрійського композитора Йоганна Штрауса, німецьке лібрето Карла Хаффнер і Ріхарда Жене на основі фарсу німецького драматурга Юліуса Родеріха Бенедікса «Тюремне ув’язнення» і водевілю французьких авторів Анрі Мельяка і Людовика Галеві «Новорічний вечір». Прем’єра відбулася 5 квітня 1874 року в театрі «Ан дер Він», та згодом демонструвалась у багатьох країнах світу.

Тож, такий похід на культурний захід дійсно вподобали студенти, зазначивши, що сюжет оперети не дозволив відволіктись від сцени навіть на хвилину, а  проведення часу з одногрупниками поза навчанням – це те, що вони найчастіше згадуватимуть у майбутньому!