• Українська
  • English
×

Спортсменам ОДУВС присвоєно почесні спортивні звання

30 січня 2017 року на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення посвідчень почесних спортивних звань «Майстер спорту України міжнародного класу», «Майстер спорту України» з універсального бою та «Кандидат у майстри спорту України» з гирьового спорту.

img_9335Посвідчення «Майстра спорту України міжнародного класу» з універсального бою отримав викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки лейтенант поліції Станіслав Кузнєцов, а курсант 1-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Діль – посвідчення «Майстер спорту України» з універсального бою, видані Міністерством молоді та спорту України за наказом № 4293 від 16.11.2016 року.

img_9337Студентці 2-го курсу факультету № 4 Наталії Якубській вручено посвідчення «Кандидат у майстри спорту України» з гирьового спорту, видане Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації за наказом № 224 о/д від 19.12.2016 року.

Зауважимо, що отримати дані звання – це велике досягнення, що дає можливість пишатись спортсменами ОДУВС, і зрозуміти, що у нашому вищому навчальному закладі виховують справжніх професіоналів.

Перейти до вмісту