• Українська
  • English
×

СПІВПРАЦЯ ВЧЕНИХ ОДУВС З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ У ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ

14 вересня у приміщенні Суворовської районної адміністрації м. Одеса за ініціативою керівництва Одеської місцевої прокуратури № 4 радника юстиції А.Радолова та прокуратури №1 ст. радника юстиції К.Царегула за підтримки органів місцевої влади Суворовського р-ну м. Одеси був проведений спільний навчально-методичний семінар для працівників місцевих правоохоронних органів.

img_4770Вказаний захід став значимою подією у житті м. Одеса, оскільки головною його метою був пошук оптимальних науково-обґрунтованих шляхів зміцнення законності та правопорядку у районах міста Одеса шляхом об’єднання зусиль всіх міських та районних правоохоронних органів, органів місцевої влади, громадськості та навчальних закладів з особливими умовами навчання у рамках координаційної профілактичної роботи органів прокуратури.

img_4755У роботі семінару взяли участь понад 300 правоохоронців – слідчих, дільничних офіцерів поліції, процесуальних керівників, оперуповноважених, прокурорів Київського та Суворовського районів м. Одеси, суддів районів та апеляційного суду Одеської області, а також адвокатів та громадськості. На семінарі обговорювалися актуальні проблеми правоохоронної діяльності у районах м. Одеси, визначалися реальні проблеми у правозастосовній діяльності та здійснювався пошук оптимальних шляхів покращення криміногенної обстановки та забезпечення безпеки місцевого населення.

img_4753Важливим напрямком роботи було покращення інформаційно-аналітичної діяльності правоохоронних органів, застосування сучасних методик, інструментів та науково-технічних можливостей і зарубіжного досвіду у забезпеченні правопорядку на рівні конкретних територіально-просторових одиниць особливо великого курортного міста.

Одеський державний університет внутрішніх справ за запрошенням керівництва прокуратури та за дорученням ректора ОДУВС доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу І.П.Катеринчука був представлений доктором юридичних наук підполковником поліції Андрієм Бабенком.

img_4758Вчений ознайомив присутніх із напрацюваннями ОДУВС у галузі кримінологічної картографії, довів присутнім позитивні результати співпраці між університетом і територіальними органами поліції та прокуратурою у галузі науково-практичної роботи протягом 2016-2017 років, а також виступив з доповіддю за темою «Актуальні проблеми кримінологічної картографії: питання історії, теорії та сучасної практики», в якій висвітлив історичні та сучасні інформаційно-аналітичні можливості застосування Гео-технологій у покращенні практики інформаційно-аналітичного забезпечення протидії злочинності у районах особливо великого курортного міста.

На семінарі також обговорювалися реальні проблеми практичної діяльності, питання підвищення взаємодії із засобами масової інформації, розроблялися шляхи залучення до правоохоронної діяльності органів місцевої влади та громадськості.

А.Бабенко довів присутнім позитивний досвід ОДУВС у цих галузях та розповів про особливості висвітлення інформації про стан злочинності, її детермінацію і віктимологічну профілактику через засоби масової інформації. Розкрив прийоми власної практики формування позитивного іміджу правоохоронних органів через виступи на телебаченні, радіо і видавництва у пресі.

Результати наукової діяльності А. Бабенка щодо кримінологічної картографії впроваджені у практичну діяльність інформаційно-аналітичного забезпечення практики протидії злочинності.  

Перейти до вмісту