• Українська
  • English
×

СЛУХАЧАМИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС НА ЗАОЧНІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ СТАНУТЬ КРАЩІ ВСТУПНИКИ З ЧИСЛА ПРАВООХОРОНЦІВ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ

Сьогодні, 5 серпня, в Херсонському факультеті ОДУВС проходив конкурс фізичних здібностей, який складали працівники підрозділів Національної поліції при вступі на заочну форму навчання.

Таке подальше професійне навчання працівників Національної поліції здійснюється в контексті реалізації на практиці Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ на період до 2020 року, яка (стратегія − уточнено нами) схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 1023-р. Цим нормативним документом передбачено удосконалення кадрового потенціалу Національної поліції як одного зі стратегічних пріоритетів розвитку органів системи МВС.

Безпосереднім іспитам у відомчому ЗВО МВС України передували попередній професійний відбір з числа поліцейських підрозділів ГУНП в Херсонській області, здійснювалось вивчення приймальною комісією Херсонського факультету надісланих комплектуючими органами особових справ кандидатів на навчання, напередодні (04 серпня) у виші відбулася безпосередня реєстрація кандидатів на навчання, а також проведено консультацію з порядку оцінювання рівня фізичної підготовленості вступників.

Всього виявили бажання цьогоріч навчатись у Херсонському факультеті ОДУВС біля шестидесяти поліцейських з південного регіону України.

Поряд із врахуванням результатів складання іспитів з української мови та літератури й історії України для майбутніх слухачів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» не менш складним був екзамен з фізичної підготовки, де предметною комісією факультету проводилась оцінка рівня їх фізичної підготовки. Особливістю цього іспиту було те, що нормативи з фізичної підготовки складалися особами різного віку − від 19 до 35 років. Незважаючи на таку значну різницю, майже всі вступники проявили належні морально-вольові якості та продемонстрували бажання здобувати вищу освіту.

Маємо надію, що після складання всіх решти екзаменів до навчання у виші приступлять кращі працівники практичних підрозділів, які за партами наполегливо штудіюватимуть основи вітчизняного законодавства та сучасні норми різних галузей права, наполегливо збагачуватимуть свій багаж професійних знань. Сподіваємось, що після завершення навчання у виші ряди Національної поліції поповняться достойними та якісно підготовленими кадрами, які будуть кваліфіковано застосовувати отримані фахові знання безпосередньо під час охорони публічного порядку та у боротьбі зі злочинністю.

 Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту