• Українська
  • English
×

Школярі завітали до Херсонського факультету ОДУВС

viber-image-jpeg829 квітня 2017 року на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбулися заходи, присвячені проведенню Дня відкритих дверей, куди завітали учні навчальних закладів міста, Херсонської і Миколаївської областей та їх батьки.

viber-image-jpeg4Для гостей була проведена екскурсія навчальним закладом з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів та їх батьків з матеріально-технічною базою Херсонського факультету, умовами проживання та навчання курсантів та студентів факультету.

viber-image-jpeg2Наприкінці екскурсії у стрілецькому тирі присутні юнаки та дівчата мали можливість побачити справжню зброю, спробувати самостійно розібрати та зібрати масо-габаритний макет пістолета Макарова.

viber-image-jpeg7Для удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів було охарактеризовано порядок оцінювання нормативів, які передбачені під час вступу.

viber-image-jpeg6Курсантами було продемонстровано правильність виконання вправ, які складають кандидати на навчання під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

Керівництво та науково-педагогічний склад факультету ознайомив присутніх з правилами вступу  та умовами навчання  у   закладі вищої освіти.

viber-image-jpeg5Під час проведення зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки мали можливість отримати відповіді на запитання щодо специфічних особливостей різних напрямів та форм навчання, які здійснюються навчальним закладом.

viber-image-jpeg9Наступні Дні відкритих дверей будуть регулярно проводитись в останню суботу кожного місяця аж до закінчення навчального року.

Науково-педагогічний склад буде радий бачити 27 травня цього року всіх випускників загальноосвітніх шкіл, училищ та коледжів, які виявлять бажання вступити до Херсонського факультету, а також готовий відповісти на будь-які запитання щодо умов вступу та подальшого навчання.

Перейти до вмісту