• Українська
  • English
×

Курсант Херсонського факультету ОДУВС виборола корону «Міс університет Херсон 2018»

«Поліцейський однострій на модельний подіум не проміняю …»

Красуня на високих підборах у яскравій оксамитовій туніці, зухвалому яскраво-червоному вечірньому наряді, звабливому купальнику або неймовірній весільній сукні – такою предстала перед членами журі учасниця ювілейного конкурсу краси та елегантності «Міс студентство та Міс Університет Херсон 2018» Валерія Хижняк – курсант 3-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. Конкурс відбувся в Херсоні наприкінці березня. Перед членами журі було поставлено дуже важке завдання: серед 14 чарівних, яскравих, талановитих, неймовірно красивих студенток вибрати переможниць.

Сертифікат на право участі у цьому конкурсі Валерія Хижняк виборола за результатами відбору «Міс факультет», що пройшов 7 березня серед дівчат-курсантів та студенток Херсонського факультету ОДУВС. Часу на підготовку до обласного конкурсу майже не залишалося. Валерія розповіла, що досить незручно почувала себе, коли доводилося майже два тижні поєднувати напружений курсантський графік навчання та виснажливі репетиції, займатися посиленою фізичною підготовкою та протягом декількох годин дефілювати на височезних підборах.

Під час конкурсної програми учасниці виступали в образах чотирьох стихій: землі, вогню, води та повітря. Змагатися довелося з талановитими дівчатами, більшість з яких мають чималий досвід участі в подібних конкурсах та співпрацюють з модельними агентствами. Валерія ж нашвидкуруч вчилася мистецтву дефіле замість стройової підготовки.

Завдяки нашій спільній підтримці за результатами онлайн-голосування Валерія отримала приз глядацьких симпатій.

Перемога Валерії стала несподіванкою насамперед для неї самої. Коли озвучили рішення журі та виголосили щасливий номер переможниці «сім», то навіть відразу і не збагнула, що йдеться саме про неї. А потім були море квітів, яскрава діадема на голову, пам’ятна стрічка через плече, головний приз – тур Європою, запрошення стати обличчям рекламної кампанії комплексу «Затерянный мир» та багато інших винагород.

Від одного зі спонсорів конкурсу – модельного агентства – Валерія отримала також пропозицію щодо подальшої співпраці. На запитання, чи проміняє дівчина поліцейський однострій на модельний подіум, дівчина, всміхаючись, відповіла: «Ніколи! Моя мрія – стали слідчим. Цей конкурс – яскрава подія, цінний життєвий досвід, але не більше. Буде про що згадати, але свою мрію не зраджу!”

Херсонський факультет ОДУВС

       

Перейти до вмісту