РОЗРОБЛЕНО МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ розроблено та видано друком методичні рекомендації для працівників патрульної поліції.

Афонін Д.С. Алгоритм дій працівника патрульної поліції на місці події: методичні рекомендації / Д.С. Афонін. – Одеса: ОДУВС, 2016. – 48 с.

У виданні висвітлено актуальні питання, пов’язані з організацією роботи працівників патрульної поліції на місці події. Розглянуто алгоритми дій працівників патрульної поліції в складних оперативних ситуаціях, пов’язаних з припиненням деяких видів кримінальних правопорушень, надання першої допомоги потерпілим, переслідування правопорушника за «гарячими слідами» та збереження важливої слідової інформації до прибуття слідчо-оперативної групи.

Методичні рекомендації будуть корисними практичним працівниками патрульної поліції, а також курсантам, студентам та слухачам вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання МВС України.