• Українська
  • English
×

Розпочала роботу приймальна комісія ОДУВС

Сьогодні, 12 липня 2017 року, розпочала роботу приймальна комісія Одеського державного університету внутрішніх справ.

Вступ до нашого вищого навчального закладу – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати усебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість із звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Протягом року представниками науково-педагогічного складу вищого навчального закладу, курсантами та студентами університету було проведено ряд профорієнтаційних заходів, що дозволило проінформувати випускників про особливості навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Разом з цим, у вищому навчальному закладі неодноразово проходили дні відкритих дверей із залученням працівників практичних підрозділів.

У цьому році в університеті здійснюється набір вступників для підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавра та магістра за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».

Окрім прийому документів, приймальна комісія здійснює консультування з приводу вступної кампанії.

З детальною інформацією щодо вступу можна ознайомитись на сайті у розділі «Абітурієнтам» або за телефонами Приймальної комісії: (094) 947 20 17; (048) 738 54 26; 096 682 84 63.

Приймальна комісія Одеського державного університету внутрішніх справ працює на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України, Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році, правил прийому до університету, Статуту університету та Положення про приймальну комісію ОДУВС.

До уваги вступників: приймальна комісія ОДУВС працює за затвердженим планом роботи, а також проводить вступні випробування за наступним графіком: з 09.00 до 16.30, а також в суботу та неділю з 9.00 до 13.00.

Перейти до вмісту