• Українська
  • English
×

Розпочала роботу приймальна комісія ОДУВС

Сьогодні, 12 липня, розпочала роботу приймальна комісія Одеського державного університету внутрішніх справ.

Протягом року представниками науково-педагогічного складу, курсантами та студентами університету було проведено ряд профорієнтаційних заходів, що дозволило проінформувати випускників про особливості навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Разом з цим, у  закладі вищої освіти неодноразово проходили дні відкритих дверей із залученням працівників практичних підрозділів.

У цьому році в університеті здійснюється набір вступників для підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавра та магістра за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», а також магістра за спеціальністю «Системний аналіз».

Окрім прийому документів, приймальна комісія здійснює консультування з приводу вступної кампанії.

З детальною інформацією щодо вступу можна ознайомитись на сайті у розділі «Абітурієнтам» або за телефонами Приймальної комісії: (048) 795 50 09, (048) 738 54 26, (048) 743 90 17.

Приймальна комісія Одеського державного університету внутрішніх справ працює на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України, Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, правил прийому до університету, Статуту університету та Положення про приймальну комісію ОДУВС.

До уваги вступників: приймальна комісія ОДУВС працює за затвердженим планом роботи, а також проводить вступні випробування за наступним графіком: з 09.00 до 16.30, а також в суботу та неділю з 9.00 до 13.00.

Перейти до вмісту