• Українська
  • English
×

«Роль Державної міграційної служби України у протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції»

12 вересня 2017 року професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцентом підполковником поліції Катериною Рудой разом із заступником начальника Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Анатолієм Максименком проведено лекцію для  студентів 3-го курсу денної форми навчання з навчальної дисципліни «Протидія торгівлі людьми та нелегальній міграції» на тему «Роль Державної міграційної служби України у протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції».

Під час інтерактивної лекції Анатолій Васильович роз’яснив студентам особливості роботи підрозділів Державної міграційної служби України, розкрив правову основу їх діяльності, розповів про порядок здійснення міграційного контролю в Україні, навів приклади з практичної діяльності попередження та виявлення окремих правопорушень, а також особливості проведення профілактичної та роз’яснювально-превентивної діяльності серед населення працівниками підрозділів управління ДМС України в Одеській області. Лекція пройшла цікаво, викликала у студентів багато практичних запитань, залишила нові враження.

Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та адміністративного процесу продовжує приділяти значну увагу залученню практичних працівників до проведення занять зі студентами. Саме поєднання теоретичної та практичної складової освітнього процесу є запорукою якісної підготовки юристів.

Перейти до вмісту