• Українська
  • English
×

Робочий візит представника ОДУВС до Литовської Республіки

111Одеський державний університет внутрішніх справ бере активну участь у програмі Агенції Європейського Союзу, що об’єднує офіцерів поліції у Європі, з метою розвитку міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю – програма «CEPOL» Європейський поліцейський коледж.

Так, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС Сергій Баранов в період з 17 по 23 червня перебував у Республіці Литва, де ознайомився з організацією підготовки поліцейських офіцерів у Литовській школі поліції (м. Каунас) та на Факультеті Публічної (громадської) безпеки Університету Миколаса Ромаріса (м. Каунас),223 діяльністю підрозділів поліції територіальних комісаріатів та організацією роботи Криміналістичного центру поліції Республіки Литва.

Отримана ним інформація з організації навчального процесу та передовий досвід у підготовці офіцерів поліції Республіки Литва буде використаний під час підготовки сучасних українських поліцейських, а також у проведенні наукових досліджень з  питань подальшого реформування правоохоронних органів України.

 2   222 333malij-gerb-respubliki-litva

Перейти до вмісту