• Українська
  • English
×

РЕГІОНАЛЬНА НАРАДА-СЕМІНАР МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у регіональній нараді-семінарі з питань умов вступу до ВНЗ у 2017 році.

2Згідно з графіком, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 29.11.2016 № 1435, в Одеському національному економічному університеті відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників у 2017 році до вищих навчальних закладів та наукових установ, що здійснюють підготовку фахівців за освітніми ступенями бакалавра, магістра та доктора філософії усіх форм власності та сфери управління.

3На нараду були запрошені проректори (заступники директорів) та відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів та наукових установ Одеської, Миколаївської, Херсонської областей.

4Від ОДУВС у нараді взяли участь перший проректор університету полковник поліції Албул С.В., відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Ісаєнко М.М., начальник навчально-методичного відділу полковник поліції Сіфоров О.І. та завідувач відділення технічних засобів навчання НМВ лейтенант поліції Деркач В.А.

Перед присутніми виступили заступник директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Г.М. Бойко та директор Одеського регіонального Центру оцінювання якості освіти А.Ю. Анісімов, які роз’яснили порядок проведення ЗНО та особливості умов вступу до ВНЗ у наступному році. Після наради представники МОН відповіли на чисельні питання учасників семінару.

Перейти до вмісту