• Українська
  • English
×

Проведення бінарних лекцій кафедрою професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС спільно з представниками прокуратури Херсонської області

25 квітня 2018 року кандидат юридичних наук, доцент І.М. Риженко та кандидат юридичних наук підполковник поліції Рубан К.П. провели бінарні лекції спільно з представниками прокуратури Херсонської області.

1Для курсантів 3-го курсу начальником відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Херсонської області старшим радником юстиції С.О. Ястребовою була проведена лекція на тему: «Характеристика підстав та порядку притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією». Для студентів 3-го курсу прокурор відділу роботи з кадрами прокуратури Херсонської області В.О. Настич провела лекцію за темою: «Організація діяльності та управління прокуратури в сучасних умовах».

3Під час лекцій обговорювалися питання протидії та попередження корупційних правопорушень. Жвавий інтерес серед курсантів викликало обговорення визначених законом України «Про запобігання корупції» від 2014 року обмежень, встановлених для уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування осіб. С.О. Ястребовою були надані вичерпні та детальні роз’яснення про дотримання зазначених положень під час майбутньої службової діяльності на посадах поліцейських. Обговорено питання про прокурора та його роль у судовому засіданні при розгляді протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, позиції прокурора у такій категорії справ. Було наведено приклади з практики про найбільш типові порушення, пов’язані з корупцією серед працівників правоохоронних органів Херсонської області.

4На лекції, яка була присвячена особливостям організації роботи та управління в органах прокуратури, В.О. Настич звернула увагу на роль професійної підготовки працівників прокуратури у реформуванні органів прокуратури в Україні, проблеми визначення функцій прокуратури України та ін. Студенти цікавилися питаннями кадрового відбору в органах прокуратури, порядком проведення відкритого конкурсу та тестування на посади в органи прокуратури, детальними характеристиками та особливостями проведення професійного відбору до прокуратури.

Курсанти та студенти були дуже активними на зустрічі з представниками прокуратури Херсонської області та охоче брали участь в дискусії.

Перейти до вмісту