• Українська
  • English
×

ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ЗАПОБІГАННЯ НАРКОЗЛОЧИННОСТІ

Протягом останніх років зловживання наркотиками в Україні набуло нових та вкрай загрозливих тенденцій. Особливе занепокоєння викликають поширення наркоманії в молодіжному середовищі, зниження віку, з якого починає вживати молодь наркотичні засоби та психотропні речовини, проникнення наркотиків із суто кримінального середовища в ігровий і видовищний бізнес, до місць масового проведення дозвілля та в навчальні заклади.

Ситуація з наркотизацією в країні ускладнюється також зростанням активності кримінальних угруповань у сфері незаконного наркообігу та трансформацією їх злочинної діяльності в умовах сьогодення – зрощенням і консолідацією кримінальних структур, створенням розгалуженої мережі розповсюдження наркотиків, відмиванням отриманих «наркоприбутків», розширенням зв’язків з міжнародною наркомафією.

Керівництвом МВС України наш університет визнано провідним з підготовки працівників для підрозділів протидії наркозлочинності Національної поліції.

Тож, з метою формування кваліфікованих та компетентних кадрів в Одеському державному університеті внутрішніх справ постійно проводяться заходи просвітницького спрямування у сфері запобігання наркозлочинності. Так, на інформаційній панелі, яку встановлено у фойє навчального корпусу університету, постійно транслюються відеоролики, які містять інформацію про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини та заходи щодо протидії цьому негативному явищу.

Перейти до вмісту