• Українська
  • English
×

Проректор університету відвідав свято останнього дзвоника в Одеському юридичному ліцеї

26 травня 2017 року в Одеському юридичному ліцеї відбулись урочисті заходи з нагоди свята останнього дзвоника, на яке був запрошений проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко.

Цього дня, щоб привітати учнів з визначною подією зібралися почесні гості, педагогічний склад, рідні та друзі.

Спостерігаючи за урочисто вбраними ліцеїстами, можна було помітити на їх обличчі і радість, і сум водночас, адже за роки навчання ліцей став для них другою домівкою, де вони пізнавали світ, людей та знайшли багато нових друзів.

З вітальним словом до ліцеїстів звернувся проректор ОДУВС підполковник поліції Андрій Холостенко. Він привітав усіх з успішним закінченням навчального року, а ліцеїстам-випускникам побажав бути гідними продовжувачами тих, хто захищає людей, мир та спокій в нашій державі, оволодіти професією правоохоронця, а в перспективі – поповнити лави української поліції. Після чого Андрій Холостенко вручив грамоти кращим випускникам навчального закладу.

З теплими та щирими словами також звернулися й інші почесні гості, які побажали випускникам щасливої долі, миру, злагоди, адже у непростий час ці юнаки і дівчата йдуть у самостійне доросле життя і мають довести, чого варті та на що здатні.

Попереду у випускників зовсім інше, вже доросле життя. Тож нехай кожен з них знайде свою стежину, обере ту професію, яка визначить його подальшу долю, звичайно ж, у мирній і суверенній Україні.

Перейти до вмісту