• Українська
  • English
×

Проректор ОДУВС взяв участь у дводенному міжнародному навчальному семінарі з питань протидії економічним злочинам

13-14 лютого 2017 року проректор Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко взяв участь у дводенному міжнародному навчальному семінарі «Фінансове розслідування як ключовий етап успішної протидії економічним злочинам», який проходив у «Президент готелі» в м. Києві.

Організаторами даного заходу виступили Департамент захисту економіки Національної поліції України та Національна академія внутрішніх справ за підтримки Європейської Комісії (з використанням інструменту міжнародної технічної допомоги TAIEX).

Обговорити вищезначену проблематику зголосилися фахівці низки міжнародних організацій (Управління ООН з наркотиків та злочинності, Європолу, Консультативної Місії ЄС в Україні тощо), правоохоронних органів та дипломатичних представництв Великої Британії, Італії та Литви. Серед них постійні учасники семінару, який до речі вже не вперше проходить в Україні, Надзвичайний та Повноважний Посол Литви в Україні Маріус Януконіс, директор Служби розслідування фінансових злочинів при МВС Литви Кятутіс Юцевічус, радник високого рівня з питань протидії відмиванню грошей Місії ЄС у Молдові Ігоріс Кржечковскіс, старший радник з фінансових злочинів Консультативної Місії ЄС в Україні П’єр Вестен та інші почесні гості.

Від української сторони були присутні представники Верховної Ради України, практичні працівники МВС України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, Держфінмоніторингу України, науково-педагогічний склад профільних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ.

Під час семінару були представлені та обговорені в конструктивних дискусіях програми, за допомогою яких можлива ефективна протидія економічним злочинам, а також розглянуті проблемні аспекти здійснення фінансових розслідувань в Україні та врахування іноземного досвіду у цій сфері, практичні можливості міжвідомчого та міжнародного співробітництва, у тому числі створення на базі освітніх закладів системи МВС України сучасного центру (хабу) із підготовки та підвищення кваліфікації кадрів правоохоронних органів відповідного спрямування.

(За матеріалами НАВС)

Перейти до вмісту