• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота представників ОДУВС продовжується

15 лютого 2017 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором вищого навчального закладу кандидатом юридичних наук, доцентом підполковником поліції Андрієм Холостенком провели профорієнтаційні заходи для студентів Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».

Головною метою представників університету стало роз’яснення майбутнім студентам сутності, значимості та престижності юридичної професії на сучасному етапі розвитку української держави.

На початку заходу перед присутніми виступив проректор ОДУВС підполковник поліції Андрій Холостенко, який розповів студентам про умови вступу та навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

У ході спілкування з вихованцями цього навчального закладу відповідальний секретар приймальної комісії Максим Ісаєнко, декани факультетів Поліна Балтаджи та Сергій Деревянкін ознайомили усіх присутніх з історією нашого вишу, його структурою, проінформували про існуючі в університеті спеціальності, а також відповіли на поставлені запитання. Усі студенти отримали інформаційні листівки про ОДУВС.

У свою чергу адміністрація коледжу висловила вдячність представникам Одеського державного університету внутрішніх справ за активну співпрацю з їх навчальним закладом та запросила до участі в організації і проведенні спільних виховних заходів у майбутньому.

Перейти до вмісту