• Українська
  • English
×

Профорієнтаційні заходи представників університету

302 та 11 листопада 2016 року в рамках профорієнтаційної роботи представники центру гендерної освіти ОДУВС разом з курсантами університету в черговий раз відвідали Одеську загальноосвітню школу № 90 м. Одеси.

9Перша зустріч відбулася з батьками учнів 6-х та 7-х класів, на якій було проведено лекцію з питань насильства в сім’ї. Присутнім були наведені приклади насильства в сім’ї, а також відбулось спілкування з батьками стосовно виховання дітей та на що слід звернути увагу в сімейних стосунках. Разом з цим, надано інформаційні листи з номером телефону Національної гарячої лінії, на яку можна звертатись за консультацією як психологів, так і юристів.

6Наступна зустріч була проведена з учнями 9-х класів, яким було доведено інформацію стосовно торгівлі людьми. Школярам розповіли про те, що собою представляє торгівля людьми, продемонстрували відео з характерними прикладами та у формі живого спілкування виокремили шляхи уникнення проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, на що потрібно звернути увагу при виїзді за кордон та під час спілкування з незнайомцями.

Перейти до вмісту