• Українська
  • English
×

Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС на Миколаївщині

03 лютого 2017 року на запрошення Управління освіти Миколаївської міської ради представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні заходи для учнів загальноосвітніх шкіл м. Миколаїв.

dsc_0364Заходи проходили у Науково-методичному центрі Управління освіти виконкому Миколаївської міської ради. Більше 100 учнів випускних класів міста розмістилися в залі та заповнили реєстраційні листи, зазначивши свої контактні дані. На мультимедійному обладнанні для присутніх було продемонстровано презентаційний відеоролик про Одеський державний університет внутрішніх справ.

Згодом завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС кандидат юридичних наук майор поліції Олена Ковальова провела лекцію на тему «Безпечний Інтернет», під час якої були розглянуті питання щодо користі та загроз Інтернету, а також сформульовані правила безпечного користування Інтернетом.

dsc_0351_1У свою чергу, начальник редакційно-видавничого відділу – відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко ознайомив школярів з умовами вступу та навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ та надав відповіді на запитання.

Далі відбулося знайомство з роботою кафедри спеціальної фізичної підготовки, в ході якого спортсмени нашого університету продемонстрували присутнім показові виступи з рукопашного бою.

Творчі колективи вищого навчального закладу – вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда dsc_0648_1КВК університету «Курортна зона» подарували учням та їх батькам максимум позитивних емоцій, таланту та почуття гумору.

Цього ж дня школярі мали змогу ознайомитись з роботою Патрульної поліції м. Миколаїв та сфотографуватися біля службового автомобіля.

І наостанок виступили представники ГУНП в Миколаївській області, які розповіли про особливості оформлення особових справ майбутніх абітурієнтів.

Перейти до вмісту