• Українська
  • English
×

Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС в Овідіополі

Зробити правильний вибір, який стосується майбутньої професії та в подальшому дасть можливість реалізувати себе не лише як особистість, але й як справжній професіонал, – завжди дуже важко. Займаючись обраною справою, зосереджуючи себе на улюбленій роботі – можна досягти успіху!

Тож, аби допомогти молоді більше дізнатись про професію правоохоронця, 29 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями випускних класів смт. Овідіополя.

В Овідіопольському навчально-виховному комплексі “ЗОШ I-III ступенів-гімназія” Овідіопольського району Одеської області захід зібрав чималу кількість школярів.

Присутні мали нагоду переглянути презентаційний відеоролик про університет, дізнались про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році та поставили запитання щодо особливостей, напрямів та форм навчання, які здійснюються в університеті.

Після інформаційного блоку на учнів та вчителів чекали виступи творчих колективів ОДУВС: вокального ансамблю «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона», які подарували присутнім максимум позитивних емоцій та яскравих вражень.

Також увагу присутніх прикували показові виступи майстрів рукопашного бою.

            

Перейти до вмісту