• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота серед школярів Одещини

30 листопада та 1 грудня 2017 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні заходи серед учнів старших класів Ізмаїла, Кілії та Татарбунарів.

У будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, що у місті Ізмаїл, захід зібрав близько 500 школярів загальноосвітніх шкіл та студентів Ізмаїльського технікуму економіки і права. Присутні мали нагоду дізнатись від представників вишу про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році, переглянути презентаційний відеоролик та поставити запитання, які виникали під час бесіди.

1 грудня близько 300 майбутніх абітурієнтів Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії» дізнались про правила вступу, умови навчання у  закладі вищої освіти та отримали відповіді на запитання щодо особливостей, напрямів та форм навчання, які здійснюються в університеті.

По завершенню заходу начальник відділу освіти Кілійського району Наталля Кривак подякувала представникам університету за цікаву та пізнавальну зустріч.

Цього ж дня наші представники завітали до Татарбунарського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії”, де презентували присутнім інформаційний відеоролик про наш університет, а також детально розповіли про умови вступу.

Об’єднує ці заходи не тільки отримана присутніми корисна інформація про наш виш, а й позитивні емоції, які подарували учням та вчителям творчі колективи ОДУВС: вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які виступили з прекрасною концертною програмою та були підтримані заслуженими оплесками глядачів.

Тож, від щирого серця, ми дякуємо всім за гостинний прийом та маємо велику надію, що вже наступного року хтось із цих молодих людей обов’язково поповнить лави нашого  вишу.

 

Перейти до вмісту