• Українська
  • English
×

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З УЧНЯМИ ТРИВАЄ

Днями викладачі кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії та курсант факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ в рамках профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітню школу № 17 Суворовського р-ну м. Одеси.

sam_4662Представники ОДУВС продемонстрували учням 11-х класів відеоролик про вищий навчальний заклад, після чого викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майор поліції Ольга Ковальова ознайомила присутніх зі структурою вишу, його факультетами, кафедрами та іншими підрозділами, а також розповіла про умови вступу та навчання.

Викладач кафедри Дмитро Афонін у свою чергу у цікавій формі розповів про основи науки криміналістики, історію її розвитку, видатних вчених-криміналістів, особливості роботи слідчих та експертів на місці події.

Курсант 4 курсу факультету № 3 рядовий поліції Пахомов М. за допомогою криміналістичних засобів криміналістичної валізи слідчого (СВ-2) показав можливості виявлення та вилучення слідів кримінальних правопорушень та провів дактилоскопіювання бажаючих учнів.

Адміністрація ЗОШ № 17 подякувала за пізнавальний профорієнтаційний захід, під час якого учні мали можливість зрозуміти особливості та важливість різних підрозділів Національної поліції України.

Перейти до вмісту