• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота триває

img_366825 квітня 2017 року курсанти 3-го курсу факультету № 1 Танцюра Юлія, Дюльгер Василь та студентка 2-го курсу факультету № 4 Касаткіна Анастасія під керівництвом викладача кафедри кримінального права та кримінології Луріс Вікторії у рамках проведення виїзного засідання кіноклубу Docudays UA при Одеському державному університеті внутрішніх справ та профорієнтаційної роботи відвідали НВК № 13 «Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – гімназію».

img_3678З учнями 11-х класів було проведено тренінг на тему: «Права та обов’язки неповнолітніх в Україні» та продемонстровано короткометражну стрічку швецького режисера Монне Ліндстрьом «Рахую дні, рахую роки».

Під час тренінгу учні були ознайомлені з основними правами та обов’язками неповнолітніх в Україні, нормативно-правовими актами з питань захисту прав дитини в Україні, а також взяли участь у правовій грі.

img_3674Також присутніх було ознайомлено з умовами вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ, роздано буклети з телефонами приймальної комісії та запрошено бажаючих на підготовчі курси.

Адміністрація навчального закладу та учні висловили вдячність за цікаву та пізнавальну зустріч.

Перейти до вмісту