• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота серед учнівської молоді Одеси триває

sam_466814 березня 2017 року представник кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Одеського державного університету внутрішніх справ майор поліції Ольга Ковальова та курсант 3 курсу факультету № 2 рядовий поліції Накай М. відвідали Одеську спеціалізовану школу-інтернат № 2 з поглибленим вивченням англійської мови.

sam_4671Учням 10-9-х класів продемонстрували презентаційний відеоролик про університет, під час перегляду якого майор поліції Ольга Ковальова розповіла про факультети, кафедри та інші структурні підрозділи вишу, умови вступу та графік днів відкритих дверей в ОДУВС.

sam_4676Крім цього, школярам розповіли про основи науки криміналістики та особливості роботи слідчих та експертів на місці події. Далі курсант 3 курсу факультету № 2 рядовий поліції Накай М. за допомогою криміналістичних засобів криміналістичної валізи слідчого (СВ-2) показав можливості виявлення та вилучення слідів кримінальних правопорушень та провів дактилоскопіювання бажаючих учнів.

Адміністрація школи-інтернату № 2 м. Одеси подякувала за цікавий та пізнавальний профорієнтаційний захід, під час якого учні мали нагоду ознайомитися з роботою Національної поліції України та дізнатися про вищий навчальний заклад, який готує справжніх юристів та правоохоронців.

Перейти до вмісту