• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота серед школярів міста Одеси

16 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл № 82, № 72 та  № 80 міста Одеси.

Цього дня для учнів старших класів представники вишу провели захід з популяризації професії поліцейського та патріотично-правового виховання молоді. Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Радєв розповів присутнім про історію університету, структурні підрозділи, про багатогранність діяльності ОДУВС, потужний юридичний потенціал науково-педагогічного складу, а також перспективи стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем.

У свою чергу, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Максим Ісаєнко детально зупинився на умовах вступу та навчанні в ОДУВС у 2018 році, відповів на запитання учнів, які виникали під час бесіди.

Далі увагу присутніх прикував презентаційний відеоролик про Одеський державний університет внутрішніх справ, який всебічно висвітлює інформацію про провідний заклад вищої освіти.

Представники університету висловлюють щиру вдячність директорам шкіл за сприяння в організації заходів.

Тож, наша плідна робота охоплює все більше школярів, котрі проявляють неабияку зацікавленість до нелегкої, але, беззаперечно, цікавої професії.

Перейти до вмісту