• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота представників університету на Вінниччині

З 05 по 07 жовтня 2016 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ в рамках профорієнтаційної роботи відвідали підрозділи ГУНП у Вінницькій області та навчальні заклади м. Вінниця.

dsc_0007Так, начальник редакційно-видавничого відділу полковник поліції Максим Ісаєнко, начальник навчально-методичного відділу полковник поліції Олександр Сіфоров та начальник відділу режимно-секретного та документального забезпечення Сергій Радєв в ході відрядження відвідали ГУНП у Вінницькій області, Управління Патрульної служби в м. Вінниця та спеціальний батальйон МВС України «Вінниця», де роз’яснили особовому складу підрозділів особливості вступу на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ за державним замовленням, надали інформацію про терміни вступної кампанії, контактні телефони приймальної комісії та інше.

dsc_0012У Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони, Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського, Барському коледжі транспорту та будівництва під час організованих зустрічей зі студентами представники ОДУВС роз’яснили їм можливості продовження навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

За сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради профорієнтаційну роботу проведено в 10 загальноосвітніх навчальних закладах м. Вінниця.

Про перспективи подальшої співпраці щодо організації профорієнтаційної роботи домовлено із керівництвом Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

Перейти до вмісту