• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота представників університету на Вінниччині

09 червня 2017 року у актовій залі Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбулась зустріч представників Одеського державного університету внутрішніх справ з випускниками освітніх закладів м. Вінниці та Вінницької області.

До майбутніх курсантів було доведено інформацію про умови вступу та особливості навчання у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання МВС України, зокрема в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

pm724image006Представники ОДУВС зазначили, що університет забезпечує повний цикл підготовки юристів: від бакалавра до доктора наук. Курсанти і студенти вивчають такі загальноюридичні дисципліни, як: кримінальне право, цивільне право, кримінологія, кримінальний процес, цивільний процес, криміналістика, міжнародне право, конституційне право, адміністративне право і адміністративний процес, фінансове, податкове, митне право, юридичну психологію тощо. Крім цього, є й спеціальні дисципліни, які викладаються тільки у вищих навчальних закладах МВС: оперативно-розшукова діяльність, вогнева підготовка, тактико-спеціальна підготовка, спеціальна фізична підготовка, протидія кіберзлочинності тощо. Для закріплення теоретичних знань проводяться виїзні практичні заняття у підрозділах правоохоронних органів.

pm528image004Проходження практики студентами здійснюється за їхнім вибором як у державних органах та установах, так і в комерційних підприємствах і закладах. У свою чергу, курсанти проходять практику у підрозділах Національної поліції, де будуть гарантовано працевлаштовані після закінчення навчання.

Гарантією якісної підготовки фахівців є професійний рівень науково-педагогічних кадрів. Сьогодні в університеті створено потужний педагогічний потенціал вчених: 29 докторів наук (із них 23 професора) та 135 кандидатів наук (із них 72 доценти та 5 старших наукових співробітників). Крім наукових досягнень, більшість працівників мають значний досвід роботи в практичних підрозділах – судових та правоохоронних органах, що вкрай важливо для підготовки майбутніх юристів.

Також начальник редакційно-видавничого відділу – відповідальний секретар приймальної комісії ОДУВС полковник поліції Максим Ісаєнко зазначив, що після закінчення університету випускникам гарантується працевлаштування в правоохоронних структурах. Після чого він відповів на всі організаційні питання, які цікавили вступників та їхніх батьків.

Тож, наша плідна робота охоплює все більше школярів, котрі проявляють неабияку зацікавленість до нелегкої, але, беззаперечно, цікавої професії.

Перейти до вмісту