• Українська
  • English
×

Профорієнтаційна робота для майбутніх випускників міста Южне

17 лютого 2017 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором вищого навчального закладу кандидатом юридичних наук, доцентом підполковником поліції Андрієм Холостенком провели профорієнтаційні заходи для учнів загальноосвітніх закладів м. Южне Одеської області.

dsc_0218Зустріч зі школярами було проведено у Палаці культури «Дружба», де учні випускних класів міста мали змогу ознайомитись з правилами вступу та особливостями навчання у нашому вищому навчальному закладі.

Від початку учні заповнили реєстраційні листи та переглянули презентаційний відеоролик про Одеський державний університет внутрішніх справ.

dsc_0059Під час заходу завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС кандидат юридичних наук майор поліції Олена Ковальова провела цікаву лекцію на тему «Безпечний Інтернет», під час якої були розглянуті питання щодо користі та загроз Інтернету, а також сформульовані правила безпечного користування Інтернетом.

dsc_0024У ході бесіди зі школярами відповідальний секретар приймальної комісії Максим Ісаєнко розповів про освітні послуги, які надає ОДУВС, правила вступу та порядок подання документів, умови навчання, а також переваги, які має університет. На завершення виступу він надав відповіді на поставлені запитання майбутніх абітурієнтів.

dsc_0102Цього ж дня, вразили школярів яскравими виступами творчі колективи університету – вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», продемонструвавши свої неповторні здібності та таланти.

dsc_0133Також, особливий інтерес у присутніх викликали показові виступи курсантів університету – майстрів рукопашного бою.

Не менш цікавим видалось знайомство з роботою Патрульної поліції м. Южне, під час якого учні проявили неабиякий інтерес.

Разом з цим, цього дня представники університету dsc_0263відвідали Южненський міський військовий комісаріат Одеської області, Южненську міську раду, а також прокуратуру м. Южне.

Щоразу, проводячи профорієнтаційні заходи, представники ОДУВС намагаються якнайкраще улаштувати знайомство з діяльністю університету, тому майбутні випускники завжди щиро вдячні за цікаве ознайомлення зі змістом професії юриста та доступно викладену інформацію про один з провідних вищих навчальних закладів системи МВС.

Ми висловлюємо щиру подяку за організацію профорієнтаційних заходів начальнику Южненського відділення поліції Лиманського відділу поліції ГУНП в Одеській області полковнику поліції Вадиму Парфентьєву.

Перейти до вмісту