• Українська
  • English
×

Профілактична бесіда – запорука безпеки дитини

Діти – наше майбутнє! Профілактичні бесіди – дуже важливі та необхідні. Спілкування поліцейських з дітьми сприяє формуванню у підростаючого покоління позитивної думки щодо правоохоронної системи в цілому та почуття поваги до професії поліцейського. Дітям важливо знати, що поліцейський є надійним захисником, який охороняє громадський спокій, бореться зі злочинністю та завжди готовий прийти на допомогу.

Так, 28 березня 2018 року представники кафедр Одеського державного університету внутрішніх справ провели профілактично-просвітницьку бесіду з дітьми. Маленьким слухачам розповіли алгоритми дій безпечної поведінки на вулиці, в громадському транспорті, у школі, як потрібно себе поводити у разі виникнення небезпечної ситуації.

Завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу майор поліції Олена Ковальова розповіла про глобальну мережу Інтернет, а саме: що Інтернет – це не лише можливість отримання нових знань та знайомств, а й джерело підвищеної небезпеки, якщо не дотримуватись певних правил безпеки.

Після цього представниками кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії була поведена лекція на тему «Сучасні можливості криміналістики», а також продемонстровано способи дактилоскопії пальців рук. Діти були у захваті, коли їм випала можливість оглянути обладнання справжньої слідчої валізи та побачити роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії, а також зробити власні відбитки на справжніх дактокартах, які їм згодом презентували на згадку.

Хлопчики та дівчатка брали активну участь у незвичайному уроці, жваво відповідали на запитання лекторів та задавали свої, уточнювали, цікавилися та робили висновки. Кожен хотів себе проявити та продемонструвати набуті знання.

Проведення таких інформаційно-просвітницьких заходів серед дітей є одним із напрямів діяльності ОДУВС. Тож, по завершенню зустрічі всі у піднесеному настрої подякували за змістовні та актуальні поради задля забезпечення безпечного середовища дітей.

Перейти до вмісту