• Українська
  • English
×

Призове місце студентки ОДУВС у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31.07.2018 № 827 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» дипломом ІІІ ступеня нагороджено студентку 3-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Діану Петрунько.

Фінальний тур конкурсу проходив 30 березня 2018 року в Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету. Діана Петрунько гідно представила наш університет, виступивши з доповіддю на тему: «Філософсько-правовий дискурс права приватної власності: історична ретроспектива».

Подяку від організаторів конкурсу отримала й науковий керівник Діани – доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ОДУВС кандидат філософських наук, доцент Наталя Гончарова.

Слід відзначити, що мета конкурсу – підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування в них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Основними завданнями конкурсу є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

 Вітаємо переможницю й бажаємо подальших наукових звершень, творчої наснаги, професійного зростання та нових перемог!

Перейти до вмісту