• Українська
  • English
×

Призначено нового керівника поліції Одеської області

09 листопада 2016 року заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та перший заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян представили нового керівника Головного Управління Національної поліції Одеської області. Ним став генерал поліції третього рангу Дмитро Головін.  

img_4231У нараді за участю керівників структурних та територіальних підрозділів поліції Одеської області взяв участь ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив, що Дмитро Головін є досвідченим фахівцем, який має досвід оперативної роботи в різних регіонах держави.

Вітаючи нового керівника з призначенням, ректор ОДУВС генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук відмітив: «Працюючи разом, я завжди був впевнений, що всі доручення, надані Дмитру Головіну будуть виконані і він підтвердив мої слова, працюючи в Київській області і в Департаменті карного розшуку Національної поліції України. Сьогодні, очолюючи Одеський державний університет внутрішніх справ, запевняю вас, що ми готові до співпраці, з нашого боку буде надана вся необхідна практична і методична допомога, тому що ми спільно повинні зробити все можливе, щоб в Одесі був порядок. img_4217Тож вітаю з призначенням та бажаю успіхів на новій посаді».

Дмитро Валерійович Головін проходить службу в органах внутрішніх справ з листопада 1996 року. За цей час він очолював кримінальний блок поліції Київської області, виконував обов’язки начальника поліції Київщини, а також обіймав посаду заступника начальника – начальника кримінальної міліції ГУМВС України в Одеській області.

Довівши до особового складу наказ про призначення, Вадим Троян закликав нового керівника сумлінно нести службу та побажав терпіння і мудрості на новій посаді.

(За матеріалами ГУНП в Одеській області)

Перейти до вмісту