Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги, курсанти, студенти!

Щиросердечно  вітаю Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Ось і закінчився ще один рік. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2016 рік був прожитий недарма.  Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. І я хочу подякувати кожному з Вас за підтримку і довіру, за спільну працю, без якої був би не можливий поступ вперед.

Бажаю Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добробуту і злагоди, невичерпної енергії та наснаги в усіх життєвих справах.

Злагоди Вам і тепла у родинній оселі, щирої любові, поваги, розуміння та підтримки близьких!

Нехай негаразди ніколи не затьмарюють Вашого життя, стаючи на перешкоді здійсненню Ваших задумів та сподівань, доля завжди буде ласкавою та прихильною до Вас і обдаровує усілякими земними радощами, а життєвий шлях стелиться на добро, щастя і радість!

ректор ОДУВС

доктор юридичних наук,

генерал поліції третього рангу                                                                           І.П. Катеринчук