• Українська
  • English
×

Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем юриста!

Шановні колеги!

Щиро та сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем юриста.

Це свято тих, хто вносить свій посильний вклад у правову розбудову нашої незалежної держави. Для українського суспільства професія юриста є почесною, але дуже відповідальною.

Щодня до працівників за порадою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.

З нагоди професійного свята зичу всім, хто стоїть на сторожі Закону, цілеспрямованості, відданості обраному шляху і стрімкого кар’єрного зросту.

Висловлюю Вам, шановні колеги, сердечну вдячність за вашу нелегку, але почесну працю. Студентам, курсантам, слухачам бажаю досягти успіху і реалізувати себе в обраній професії. Впевнений, що випускники нашого університету вірно служать інтересам України та її громадян, докладають зусиль задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості.

Зичу усім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                                     І.П. Катеринчук

Перейти до вмісту