• Українська
  • English
×

Представниця ОДУВС увійшла до складу новоствореної Української асоціації представниць правоохоронних органів

15 березня 2018 року розпочала свою діяльність перша в Україні асоціація представниць правоохоронних органів (УАППО), учасницями якої стали представниці Національної поліції України, Департаменту патрульної поліції, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

viber-image2Завдяки злагодженій, наполегливій роботі учасниць Робочої групи, до якої увійшла і представниця ОДУВС – ад’юнкт кафедри адміністративного права та процесу Постол Олена, а також за допомогою організаційного та фінансового сприяння Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР) стало можливим створення Української асоціації представниць правоохоронних органів.

На урочистому заході з нагоди початку діяльності УАППО до учасниць звернулися та висловили свою підтримку Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні; Джордж Кент, Заступник Голови місії, Посольство США в Україні; Тетяна Ковальчук, Заступник Міністра внутрішніх справ України; Катерина Павліченко, Заступник начальника Департаменту патрульної поліції, Керівник УАППО; Маргарет Шортер, Президент Міжнародної Асоціації Жінок-Поліцейських (відео-привітання) та Трейсі Харді, Помічник Комісара, Радник з питань поліції Проекту підтримки підготовки поліцейських.

viber-imageУАППО буде відкритою як для жінок, так і для чоловіків, які є представниками правоохоронних органів. Основною та найголовнішою метою діяльності УАППО є сприяння забезпеченню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у правоохоронних органах України.

До основних завдань УАППО віднесено: створення сприятливого середовища для покращення положення жінок і чоловіків у правоохоронних органах; підтримка лідерства та професійного розвитку жінок у правоохоронних органах; розвиток мереж та можливостей наставництва для жінок в правоохоронних органах.

Перейти до вмісту