• Українська
  • English
×

Представниця ОДУВС провела інтерактивний семінар для безробітних

28 жовтня 2016 року завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, керівниця Центру ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ Олена Ковальова в рамках угоди про співпрацю провела в Одеському міському центрі зайнятості черговий інтерактивний семінар для безробітних осіб з питань профілактики торгівлі людьми.

Тема семінару викликала неабияку зацікавленість учасників. Під час зустрічі було звернено увагу на сутність, причини та наслідки торгівлі людьми; нові тенденції в цій сфері; особливості отримання статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми; заходи безпеки тощо.

Під час семінару відбувались плідні дискусії, в результаті яких були зроблені висновки щодо актуальності проблеми та важливості її обговорення. Учасники семінару отримали інформацію про національні «гарячі» лінії, за якими можна отримати психологічну підтримку чи правову консультацію, якщо ти опинився в ситуації торгівлі людьми, а також проконсультуватись з питань, як убезпечити себе від потрапляння в неї.

Підвищення рівня обізнаності вразливих категорій осіб є одним із напрямів протидії торгівлі людьми, дозволяє мінімізувати ризики їх потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та відповідно зменшити рівень такого виду злочинності.

Центр гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ систематично проводить інформаційно-просвітницькі заходи з різноманітних соціально-важливих питань. Із запитами та пропозиціями про співпрацю слід звертатись за т. 066 317 68 64.

Перейти до вмісту