• Українська
  • English
×

Представниці вишу долучилися до конференції з дотримання гендерної рівності в медіа

14 травня 2018 року представниці ОДУВС взяли участь у регіональній конференції, присвяченій темі «Гендерна рівність у медіа та рекламі: регіональні аспекти та європейський досвід».

Захід ініційований парламентським Підкомітетом з питань гендерної рівності та недискримінації спільно з проектом «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи «Партнерство заради належного врядування» та громадською організацією «Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних».

Одеський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу майор поліції Олена Ковальова, доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Вікторія Томіна, ад’юнкт кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Олена Постол та курсант 2 курсу факультету № 3 Тетяна Коваленко.

Під час конференції відбулася дискусія щодо стандартів гендерної рівності у ЗМІ та рекламі, а також щодо пошуку шляхів вирішення існуючих проблем.

Перейти до вмісту